Hasičský bál SDH Štěpánovice | SDH Štěpánovice

Tato stránka se ještě upravuje, aby poskytla lepší informace.

Hasičský bál SDH Štěpánovice

0 23.03.2024 20:00

KD Svrčovec

V sobotu 23. března 2024 jsme uspořádali tradiční hasičský bál. Opět se konal ve Svrčovci a přilákal opět plný sál diváků. Toho si ceníme a jsme za to moc rádi. Bál uvedl náš starosta Vladimír Wirth a poté začala hrát naše oblíbená kapela Zenit. Nechybělo vystoupení skupiny Š.O.K. Tentokrát na téma řemesla. Představením nás provedl Pepa Bouřil coby císař Rudolf s překrásnou Sirael (Marta Bouřilová). Císař během večera "naučil" Sirael slovu, tanci a lásce. Prvním řemeslem byl zedník. Ztvárněný ve scénce inspirované filmem Na samotě u lesa. A ano, nechyběl ani pan Lórenc. Dalším představením byl pekař, který ve svých receptech využíval inovativní suroviny a prozradil jejich výrobu :-). Posledním představením byla Štěpánovická farma. Ve velice vtipné scénce vystoupil farmář Véna a selka s jejich zvířátky - krávou Jitkou, ovečkou, slepičkou a prasátkem. Poslednímu zmíněnému zvířátku šlo o život když na místo dorazil řezník. Naštěstí ale vše dopadlo dobře a z pašíka Lukáše byly výborné výrobky :-). Na závěr všichni vystoupili na píseň z filmu Císařův pekař. Večer pokračoval úspěšně dál. Proběhla dámská volenka, kde si ženy a dívky mohly vytančit výborné koláčky. Pak se tančilo a popíjelo až do brzkých ranních hodin. Bál se povedl a těšíme se na ten příští, který je naplánován na 29. března 2025 opět v Pytlově. Děkujeme za účast všem členům a hostům, i za pomoc s chlebíčky, přípravou a úklidem sálu. V odkazech můžete shlédnout velkou fotogalerii a stáhnout video z celého představení v originální kvalitě.