Archiv akcí - 2024 | SDH Štěpánovice
  

Probíhající akce

Archiv akcí - 2024 (57 akcí)


Tenisový turnaj Štěpánovice 06.07.2024 09:00 108.0

Zájezd SDH pro děti do Legolandu Německo - 05.07.2024 00:00 315.0

Výborová schůze - 30.06.2024 19:30 Zápis 260.0

Štěpánovická výstraha Orlovice Orlovice -

O čtvrtém červnovém víkendu jsme opět uspořádali Štěpánovickou výstrahu - akci pro děti s tradicí už od roku 1998. Bylo nám potěšením že se akce zúčastnili zakladatelé této akce - Milada a Jirka Toušovi, Láďa a Eva Wirthovi a Hanka Bouřilová. I přesto, že předpověď počasí slibovala ochlazení a bouřky nakonec zapršelo jen v pátek a celý víkend byl krásný a slunečný. Pro děti i rodiče připravili naši šéfkuchaři Jarda, Vašek a Martin vítečná jídla a ještě jednou jim zato moc děkujeme. Celovíkendový program naplnila soutěž, ve které se vyblbnuli děti, rodiče i prarodiče. Tentokrát jsme v 16 disciplínách bojovali za nové typy orlů vymyšlené s pomocí umělé inteligence. A to za orli šnečí, gazelí, kozoroží, kančí a kohoutí. Právě orli kohoutí posbírali nejvíce bodů a vyhráli celovíkendovou soutěž. Doufáme, že si všichni další ročník štěpánovické výstrahy užili a budeme se těšit na ročník další. Organizátoři Láďa, Jája a Péťa. Více najdete ve velké fotogalerii.

21.06.2024 16:00 418.0

Krajské kolo sport - ženy, muži - technická četa a stánek Atletický stadion Klatovy -

Máme za sebou úspěšný, těžký víkend plný dřiny a obětovaných hodin našemu koníčku - hasičině. V předchozím článku jsem popsal sobotní krajské kolo dorostu. Dnes nás čekala obdobná soutěž - krajské kolo požárního sportu v kategoriích muži, ženy. Zde jsme měli i zástupce z našeho okrsku - kamarády z Dehtína, kteří i přes útrapy a mnohá zranění nakonec končí na krásném 3 místě. Na soutěži jsme opět zajišťovali technickou četu, catering a vydávání obědů. Ještě jednou děkuji všem našim členům, kamarádům a příznivcům, kteří dokázali obětovat svůj volný čas. Takových členů se zapojilo téměř 40. Ve čtvrtek členové odpracovali po 3 hodinách přípravou překážek, v pátek po 10 hodinách, v sobotu po 13 hodinách a v neděli po 15 hodinách. A mnoho z nás mělo plnou nebo skoro plnou účast tj. více jak 40 hodin práce na člena pro tento soutěžní víkend. Vše bylo za mě dokonale připravené - technická četa přesně věděla kdy, kde a jaké překážky mají být, catering byl skvělý s nadstrandartním výběrem a vydávané obědy byly také na restaurační úrovni, přestože jsme byli na hřišti. V dnešní době, kdy nás mnoho členů odbyde slovy "nemám čas", dokazují štěpánovičtí, že kdo chce - čas si najde. A jám nám zato smekám. Jen díky tomu, že pořádáme spoustu akcí ve sboru, okrsku, okrese Klatovy, ale i v rámci Plzeňského kraje jsme "vidět" a daleko lépe se prosazují a splňují naše hasičská přání a sny. Ještě jednou děkuji všem. Budu rád za vaše komentáře.

16.06.2024 06:00 337.0

Krajské kolo dorostu - technická četa a stánek Atletický stadion Klatovy -

Dnes máme za sebou dlouhý den. Zajišťovali jsme catering a technickou četu na krajském kole dorostu na atletickém stadionu v Klatovech. Celé soutěži předcházely týdny příprav. Nejvíce práce však bylo v uplynulém týdnu - hlavně v pátek, kdy jsme sestavovali stany, sezení a veškeré překážky. Na dnešní den jsme ale byli připraveni výborně. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem našim členům a příznivcům, kteří nám na dnešní akci pomáhali. Ať už technické četě nebo všem ve stánku. Bylo nás hodně a akci jsme zvládnuli. Gratulujeme všem závodníkům za vzornou reprezentaci a postupujícím mnoho štěstí a sportovních úspěchů na republikovém kole v Písku. Nás čeká ještě podobná akce zítra, kdy zajišťujeme krajské kolo v kategoriích muži a ženy.

14.06.2024 15:00 Krajské kolo dorostu - technická četa a stánek 356.0

Krajské kolo běhu na 60m s překážkami Rokycany -

Lukáš Kindelmann dnes absolvoval své první krajské kolo v přeboru jednotlivců na 60m. Nutno dodat, že Lukáš s námi závodí teprve od jara, kdy se s rodinkou přistěhovali do Štěpánovic. Jeho první soutěží tedy bylo okresní kolo přeboru jednotlivců v Sušici, kde s časem 20.91 obsadil 7. místo s trochou štěstí se dostal do krajského výběru. Lukáš ve svých čerstvých 12 letech musí startovat už v kategorii starší a jeho výhodou je, že v této kategorii ještě bude mít co ukázat. V konkurenci 15 letých kluků jsme nečekali umístění v první desítce, ale zlepšení. A to přišlo. Lukáš je velice ambiciózní a jde si za svým cílem. V prvním rozběhu dal čas 18,90 a cíl byl splněn. Do druhého kola jsme Lukáše poslali s tím, že jsme spokojeni a může to napálit :-) A povedl se 17kový čas 17,97. Lukáš se potom netajil, že na tu Republiku jednou postoupí a my ho v jeho snažení maximálně podpoříme.

09.06.2024 08:00 Výsledky - Krajské kolo běhu na 60m s překážkami 319.0

CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ A SOUTĚŽ PARNÍCH STŘÍKAČEK, při příležitosti 150. výročí založení hasičského sboru Klatovy. Erbenovo náměstí Klatovy -

Dnes 8. června oslavili klatovští dobrovolní hasiči 150. výročí založení tamního sboru. Na velké oslavy, které se konaly na Erbenově náměstí dorazilo spoustu spokojených diváků, kteří mohli obdivovat soudobou i historickou techniku. Převevším párničky měly veký úspěch. Do Klatov přijeli zástupci sborů nejen z Čech, Moravy a Slezska, ale také ze Slovenska a Polska. K vidění bylo mnoho historických kousků, které můžete shlédnout v galerii. Program vyvrcholil soutěží parních strojů a večerní zábavou.

08.06.2024 00:00 CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ A SOUTĚŽ PARNÍCH STŘÍKAČEK, při příležitosti 150. výročí založení hasičského sboru Klatovy. 365.0

Hasičské dopoledne pro děti v MŠ MŠ Podhůrecká

Pondělní dopoledne patřilo dětem v mateřské škole Máchova v Podhůrecké ulici. Hasičské dopoledne si pro děti v této školce připravili Pepa a Marta Bouřilovi. Dětem se líbilo oblékání hasiče, ale i hasičský útok s vodou. Všichni si dopoledne moc užili. Více můžete shlédnou ve fotogalerii.

03.06.2024 08:00 199.0

Výborová schůze - 02.06.2024 19:30 Zápis 280.0

Okresní kolo hry Plamen Rabí -

Dnes jsme úspěšně absolvovali Závěrečný sraz hry Plamen na Rabí. Ještě než začnu hodnotit tuto pěknou soutěž chci smeknout pořadatelům. Soutěž perfektně připravená, nikde nic nedrhlo, technická četa na jedničku, občerstvení rychlé bez front. Protože víme, co obnáší připravit takovou soutěž, tak rábské hasiče v čele s Vaškem Hejpetrem moc chválíme. Výborná práce také od pořadatelů z OSH a ORM a všech rozhodčích. Další zajímavostí bylo počasí. Naštěstí všudypřítomné bouřky nijak nenarušily soutěž a většinu dne bylo i slunečno. V nedalekém okolí se akce rušily a padaly kroupy. Teď k výkonům štěpánovických. Dlouho nepamatuji, že by na okrese někdo nasadil hned 3 plnohodnotné týmy. Nám se to podařilo a na soutěži startovalo 30 závodníků ve třech týmech. Přípravě jsme věnovali veškerý volný čas, snad nikoho nezapomenu, ale největší poděkování tentokrát patří Jáje, která věnovala dětem spoustu času a i přes nachlazení do toho šla naplno a i když už vůbec nemluví je spokojená jako já :-) Dále děkuji všem ostatním vedoucím Péťe Gazele :-) , Zdeňkovi a Martinovi. Speciální poděkování Pepovi Bouřilovi za spoustu hodin sekání, Jardovi Peselovi za pomoc s tréningy, Borískovi za přípravu přívodu vody a všem rodičům za podporu, pomoc a svoz dětí. Jak jsem již psal do soutěže nastoupila 3 družstva. Štěpánovice jih (ml.) - naši nejmenší: Jindra, Míša, Barunka, Eliška, Kuba, Miki, Tom, Lukáš, Viki, Matýsek a Filip(celý tým má věkový průmer 6,54 let :-) ) skončili na krásném 15 místě ze 17 zúčastněných týmů. Děti dokončily všechny disciplíny. Potom skvělé 4. místo tým Štěpánovice sever (ml.) ve složení Vítek, Dianka, Nelča, Tom, Jája, Valda, Jarouš, Šíma, Peťa a Rob. Parádní výsledek. Dlouho jsme si drželi stříbrnou pozici, avšak pak zabojovali bystřičtí a dešeničtí a poslali nás pod bednu, ale tento tým má ještě příští rok co ukázat a s tímto výsledkem jsme velice spokojeni. Velkým překvapením je pro mě tým Štěpánovice východ - tým starších, který jsme málem nesložili, protože starších dětí máme málo. Ale hlavně díky Lauře, která se nejvíce zasloužila o to, že jsme se vybičovali tento tým složit. Posílili jsme tým o Sašu, která si ale před soutěží zlomila ruku. A zase jsme byli v problému. Do týmu se nám vrátila jako velká posila Danča, která ale v týdnu onemocněla. Ale protože je bojovnice, tak nenechala tým na holičkách a tak tým Štěpánovice východ ve složení Laura, Klára, Verča, Naty, Lukáš, Danča, Peťa, Anežka a Erika končí na nádherném 8. místě v bodové shodě s 6. a 7. místem. Takto k naší úspěšné soutěži. Více uvidíte ve výsledcích, ve velké foto a videogalerii. Budu rád za komentáře. Stačí se přihlásit a zaregistrovat na našich stránkách. 

25.05.2024 08:00 Komplet_výsledky_starší_a_mladší 701.0

Občerstvovací stanice Author král Šumavy Komošín -

25. květen byl nabitý akcemi. Naši členové nebyli jen na soutěži v Rabí, ale také zajišťovali občerstvovací stanici a přejezd na cyklozávodu Author Král Šumavy. Děkujeme členům za účast a Láďovi Rubášovi za zajištění celé akce.

25.05.2024 07:00 523.0

Osadní výbor - Květen Na Vršku 12.05.2024 19:30 Zápis 217.0

Okrsková soutěž Švihov -

11. května pořádali švihovští okrskovou soutěž. Bohužel se ve stejný den konalo i okresní kolo jednotlivců a proto se nám podařilo sestavit pouze družstvo mužů. Počasí přálo, ale časy zas až tak mistrovské nebyly :-). Podařilo se nám zaběhout 3. nejlepší štafetu a 2. útok. V součtu pěkné druhé místo. Gratulujeme Švihovákům, kteří soutěž vyhráli. Největším překvapením je bronzová příčka Vícenických, kterým k úspěchu moc gratulujeme. K kategorii žen vyhrály holky ze Švihova, na stříbrné pozici holky z Točníka a bronz brala děvčata z Vícenic. Více ve výsledcích a foto a videogalerii.

11.05.2024 12:30 Okrsková soutěž 1 467.0

Okresní kolo přeboru jednotlivců 60m a dorostu Sušice

Dnes se konalo v Sušici okresní kolo jednotlivců v dorostu a v přeboru jednotlivců na 60 m překážek. V kategorii dorostu jsme neměli žádné závodníky, ale pokud Vás budou zajímat výsledky najdete je zde: http://www.osh-klatovy.cz/downloads/Odborn%C3%A1%20rada%20ml%C3%A1de%C5%BEe/Sout%C4%9B%C5%BEe/2024/Okresn%C3%AD%20kolo%20dorostu/v%C3%BDsledky/ V kategorii jednotlivců jsme měli hned několik závodníků. V kategorii starší hoši se náš jediný závodník Lukáš umístil na krásném postupovém 7. místě z 10 závodníků a má možnost závodit na krajské soutěži v Rokycanech. V kategorii starší dívky obsadila Laura krásné 10. místo, Erika byla 13. a Veronika 15. z 22 závodnic. V kategorii mladší dívky skončila Dianka na krásném 10. místě z 24 závodnic a nakonec v kategorii mladší hoši obsadil Peťa S. 10. místo, 11. místo Jarda, 13. místo Peťa P. a 15. místo Vítek z celkem 26 závodníků. Všem gratuluji k pěknému umístění. Více můžete shlédnout ve velké foto a video galerii.

11.05.2024 10:00 Okresní kolo přeboru jednotlivců 60m a dorostu 437.0

Slavnostní vyhlášení soutěže "Požární ochrana očima dětí" Hotel Rozvoj, Klatovy

Dnes v podvečer se v klatovském hotelu Rozvoj rozdávaly ceny nejúspěšněnším malířům a mladým spisovatelům v rámci vyhodnocení 50. ročníku soutěže "Požární ochrana očima dětí". Celou akcí provázel starosta OSH pan Šimáček s paní Janečkovou a zástupci odborné rady prevence paní Truskovou a panem Kandrem. Osobně se mně líbil styl samostatného vyhodnocení této soutěže, protože běžně při vyhodnocení hry Plamen nezbývá moc času si to "užít". Děkuji také Ivance Truskové za zpracovanou prezentaci se jmény úspěšných soutěžících a jejich pracemi. Tato prezentace je ke stažení na stránkách a konečně můžeme spatřit i práce ostatních soutěžících. A teď k výsledkům štěpánovických. Předně děkuji Lucii Benianové za přípravu dětí na tuto akci. Sama dobře z dětských let zná jaké je to vyhrát tuto soutěž a proto se mohla podělit o svoje zkušenosti. V kategorii literární získala vítězství Laura OIšanová, v kategorii výtvarné pak zvítěžil Jindříšek Wirth, Berča Zemanová a Erika Bratasyuk. Krásné druhé místo obsadil Kubík Kopecký. Více ve fotogalerii a prezentaci.

07.05.2024 17:00 Prezentace k vyhodnocení soutěže 397.0

Výborová schůze - 05.05.2024 19:30 Zápis 358.0

Úklid obce Štěpánovice

V sobotu 4.5.2024 se konala ještě jedna brigáda, kterou pořádal osadní výbor. A to na úklid obce. Sešlo se poměrně hodně lidí a podařilo se udělat hodně práce. Děkujeme všem zúčastněným!foto

04.05.2024 13:30 Úklid obce 310.0

Sběr železného šrotu Štěpánovice

V sobotu 4.5.2024 proběhla brigádka na sběr železného šrotu. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili. Povedlo se nám odvozit okolo 1,5 tuny železného šrotu a vydělat nějaké peníze do hasičské pokladny. Děkujeme též občanům na připravení železa.

04.05.2024 08:00 377.0

Stavění máje Štěpánovice

30. dubna jsme se všichni sešli na hřišti a postavili Máj. Byla sice o hodně menší než obvykle, ale zato moc hezká. Počasí přálo a proto se akce moc vydařila. 

30.04.2024 17:00 403.0

Brigáda na přivezení májky Štěpánovice

Dnes proběhla brigádka na přivezení májky. Během dopoledne se stačilo udělat hodně věcí - přivezli jsme májku, posekali hřiště, dětské hřiště i cvičiště. Připravili jsme ohniště a sezení na stavění Máje. Klukům se podařilo připravit přivod vody do buňky, na kurty a cvičiště. To jsme ocenili hned odpoledne, kdy jsme s dětmi mohli trénovat útoky na vodu. Děkuji všem zúčastněným za pomoc!

28.04.2024 09:00 353.0

Rallye Šumava a Vltava skončily předčasně Klatovsko

Nejvyšší daň - cenu lidského života, který nic nenahradí, si vyžádala letošní rallye. Hned na první vložce Šumavy vyhasl po havárii a neúspěšných pokusech o záchranu život naší krajance z nedalekých Janovic. Soucítíme z pozústalými a vyjadřujeme upřímnou soustrast. Pořadatelé věnovali stovky hodin příprávám, ale nikdo netušil, že počasí se během pár dnů změní z letních takřka třicetistupňových teplot na teploty okolo nuly a většinu výše položených tratí zasype sníh. Už páteční vložky byly náročné pro pořadatele, jezdce i diváky. Na všech RZ silně pršelo a došlo k mnoha nehodám i zraněním. Tímto držíme palce posádce z Rakouska, která měla největší karambol. V sobotu klesly teploty ještě níže a na veškerých RZ pršelo nebo sněžilo a docházelo k dalším nehodám, z nichž jedna byla tragická.  Poté došlo, zcela logicky, k ukončení celé soutěže. Za náš sbor bych chtěl poděkovat všem našim členům i nečlenům, kteří pomáhali na svých úsecích a v početním středisku. Děkujeme také divákům, kteří byli ukáznění. Největší poděkování patří Láďovi Rubášovi, který měl, jako každý rok, naši skupinu na starost a vše zařídil. Ve fotogalerii můžete shlédnout pár fotografií z naší práce.

19.04.2024 12:00 357.0

Dnes jsme spustili nový web Štěpánovice

Dnes jsme po dlouhých měsících příprav spustili s kamarádem Pavlem Květoněm 4. generaci webu www.sdhstepanovice.cz. Doufáme, že si brzy zvyknete na nový dynamičtější vzhled. Propracovaný plán i archiv akcí, uvidíte TOP akci, která má nejvíce shlédnutí. Kalendář je možné zobrazit ve 3 variantách a díky responzivnímu zobrazení se stránky dobře zobrazují i na telefonu a tabletu. Zde určitě uvítáte možnost si plánovanou akci přidat rovnou do vašeho kalendáře v mobilu. Hodně se věnujeme historii, kterou naleznete hned v několika kapitolách - historie sboru, obce, hasičáren, erbu, webu, školy a historická tabla. Toto jsme mohli uskutečnit díky materiálům paní Marie Wirthové a zápisům z jednacích knih a kronik, které sepsal Zdeněk Bílý a Josef Bouřil. Historie webu popisuje úsměvně moji práci od první html stránky našeho webu. Brzy budete moci vyzkoušet i administrační rozhraní našich stránek, budete moci psát komentáře a dopracována bude velká fotogalerie.

17.04.2024 22:37 308.0

Osadní výbor - Duben Na Vršku 14.04.2024 19:30 Zápis 309.0

Výcvik ovládání stříkaček Tohatsu Beňovy pískovna

V pátek 12.4. proběhlo školení motorových stříkaček Tohatsu. K pískovně v Beňovech se sjelo mnoho sborů čerstvě vlastnících tuto stříkačku, nebo těch, kteří o koupi uvažují. Ze strany HZS bylo vysvětleno používání tohoto stroje a také proběhla ukázka dálkové dopravy vody. Členové naší JSDH se školení též účastnili.

12.04.2024 15:50 526.0

Školení vedoucích mládeže Janovice nad Úhlavou 11.04.2024 16:00 297.0

Výborová schůze - 07.04.2024 19:30 Zápis 296.0


Velikonoce - řechtání Štěpánovice

Velikonoční tradicí ve Štěpánovicích je bezesporu řechtání. Děti se vydávali s řechtačkami vsí, aby nahradily zvuk zvonů, které "odlétají do Říma". Na zelený čtvrtek děti začínají v prvé poledne a navečer v 6 hodin. Na velký pátek potom hned ráno v 6, v poledne a večer v 6. Na bílou sobotu opět ráno v 6 a poté obcházejí všechny domy a koledují. Letos vyšlo nádherné počasí a tak i padl rekord v počtu dětí, kterých bylo letos 53. Více uvidíte ve foto a videogalerii.

28.03.2024 12:00 267.0

Hasičský bál SDH Štěpánovice KD Svrčovec

V sobotu 23. března 2024 jsme uspořádali tradiční hasičský bál. Opět se konal ve Svrčovci a přilákal opět plný sál diváků. Toho si ceníme a jsme za to moc rádi. Bál uvedl náš starosta Vladimír Wirth a poté začala hrát naše oblíbená kapela Zenit. Nechybělo vystoupení skupiny Š.O.K. Tentokrát na téma řemesla. Představením nás provedl Pepa Bouřil coby císař Rudolf s překrásnou Sirael (Marta Bouřilová). Císař během večera "naučil" Sirael slovu, tanci a lásce. Prvním řemeslem byl zedník. Ztvárněný ve scénce inspirované filmem Na samotě u lesa. A ano, nechyběl ani pan Lórenc. Dalším představením byl pekař, který ve svých receptech využíval inovativní suroviny a prozradil jejich výrobu :-). Posledním představením byla Štěpánovická farma. Ve velice vtipné scénce vystoupil farmář Véna a selka s jejich zvířátky - krávou Jitkou, ovečkou, slepičkou a prasátkem. Poslednímu zmíněnému zvířátku šlo o život když na místo dorazil řezník. Naštěstí ale vše dopadlo dobře a z pašíka Lukáše byly výborné výrobky :-). Na závěr všichni vystoupili na píseň z filmu Císařův pekař. Večer pokračoval úspěšně dál. Proběhla dámská volenka, kde si ženy a dívky mohly vytančit výborné koláčky. Pak se tančilo a popíjelo až do brzkých ranních hodin. Bál se povedl a těšíme se na ten příští, který je naplánován na 29. března 2025 opět v Pytlově. Děkujeme za účast všem členům a hostům, i za pomoc s chlebíčky, přípravou a úklidem sálu. V odkazech můžete shlédnout velkou fotogalerii a stáhnout video z celého představení v originální kvalitě.

23.03.2024 20:00 315.0

Noční orientační běh Pytlov Svrčovec 16.03.2024 18:00 243.0


Požární ochrana očima dětí Štěpánovice

Některé únorové dny věnovaly děti čas soutěži Požární ochrana očima dětí. Do soutěže jsme poslali hodně povedených obrázků a jednu slohovou práci. Moc děkujeme Lucce Benianové, která se dětem při soutěži věnovala. A přejme dětem, aby se umístili na hezkých místech.

13.03.2024 13:00 198.0

Osadní výbor - Březen Na Vršku 10.03.2024 19:30 Zápis 175.0

Školení zásahové jednotky U ivana 10.03.2024 18:00 166.0

Výborová schůze - 03.03.2024 19:30 Zápis 172.0

Babskej bál Dolany

Ze staré Prahy přes dálný východ, Sibiř, Japonsko, Karibik až po Skotsko, Španělsko a Německo. Tuto cestu kolem světa mohli zažít jedině ti, kteří navštívili sobotní Babskej Bál Klubu žen v Dolanech. Akce se moc povedla a všichni si bál užili.

02.03.2024 20:00 203.0

Zimní sraz mládeže Kašperské Hory

Ze dnešní soutěže v Kašperských Horách bere naše družstvo přípravky zlato! Dnes se konalo zimní setkání mládeže. V hale v Kašperských Horách závodilo takřka 500 dětí v kategoriích přípravka, mladší a starší. A právě družstvo naší přípravky Štěpánovice Jih ve složení Jindra, Kuba a Luky dokázali přesvědčivě zvítězit. Krom tohoto družstva přípravku reprezentovala ještě družstva Štěpánovice západ, sever, jih a míchané družstvo s Kejnicemi. Dále jsme postavili 2 družstva mladších a to s více body skončilo na krásném 8. místě. Družstvo starších končí na hezkém 16. místě ze 44 starších družstev. Nezapomeňte zkouknout výsledky a velkou fotogalerii.

24.02.2024 08:00 157.0

Osadní výbor - Únor Na Vršku 11.02.2024 19:30 Zápis 155.0

Okrsková VVH Vícenice KD 10.02.2024 19:00 137.0

Výborová schůze - 04.02.2024 19:30 Zápis 140.0

Tělocvična děti SPŠ 04.02.2024 16:00 125.0

Tělocvična děti SPŠ 28.01.2024 16:00 129.0

VVH Dehtín Hasičský klub Dehtín 27.01.2024 18:00 136.0

Dětská výroční valná hromada SDH Štěpánovice KD Dehtín

Hned druhý den jsme uspořádali slavnostní výroční schůzi pro děti a opět jsme naplnili dehtínksý sál. Krom zhodnocení úspěšné sezóny jsme si pověděli, co nás čeká letos. Poté jsme shlédnuli video a pohádku.

27.01.2024 00:00 144.0

Výroční valná hromada SDH Štěpánovice KD Dehtín

Historicky první výroční hromada na cizím území se konala v pátek 26.1.2024 v hasičském klubu Dehtín. Za možnost konání v těchto prostorech dehtínským moc děkujeme. Schůze měla velkou účast jak z řad našich členů tak i hostů. Schůzi zahájil starosta Vladimír Wirth st., poté přišly na řadu zprávy jednatele, velitele a zpráva revizní. Předali jsme stužky za věrnost a vyznamenání. Poté jsme shlédnuli povedené video z činnosti za rok 2023, které opět připravil V.Wirth ml. s celým týmem ověřených spolupracovníků. Na závěr nás v diskuzi potěšili zástupci všech našich milých hostů krásnými a povzbudivými slovy. Vypíchl bych slova okresního starosty SH ČMS Klatovy pana Šimáčka, která hřála u srdce. O závěr se postaral starosta našeho okrsku Karel Cvachovec. Následovalo občerstvení a volná zábava. Pokud se Vám video líbilo anebo jste neměli tu možnost, můžete si ho stáhnout a shlédnou v klidu doma. Přikládám odkaz na všechna naše videa od roku 2003. Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravách této akce.  

26.01.2024 18:00 Akce 139.0

Demolice školy Štěpánovice

Krom výstavby hasičárny nás čeká i další velká akce a to je demolice staré školy. Na jejím místě by mělo vzniknout hřiště pro děti. Jak demolice a výstavba postupije můžete také sledovat v galerii.

25.01.2024 12:00 143.0

Dnes šla k zemi hasičská zbrojnice Štěpánovice

15. ledna 2024 dosloužila naše hasičská zbrojnice. Sloužila více než 50 let. Její fotky můžete stále shlédnout na našem webu. Na jejím místě vyroste zbrusu nová hasičská zbrojnice a my už se na ní moc těšíme. V naší fotogalerii budete moci sledovat jak stavba postupuje.

15.01.2024 08:00 132.0

Osadní výbor - Leden Na Vršku 14.01.2024 19:30 Zápis 160.0

Tělocvična děti SPŠ 14.01.2024 16:00 145.0

VVH Kamýk KD 13.01.2024 19:00 140.0

VVH Otín Váha 12.01.2024 19:00 129.0

Výborová schůze - 07.01.2024 19:30 Zápis 154.0

VVH Mezihoří U Praporu 06.01.2024 19:00 130.0

VVH Kokšín Kovarna 05.01.2024 19:00 129.0

VVH Svrčovec KD 05.01.2024 19:00 128.0


Nejbližší akce


Pytlovská káď 27.07.2024 14:00

Svrčovec -
230.0  

Zápůjčka areál Na Drahách (VH) 03.08.2024 00:00

Štěpánovice
65.0  

Výborová schůze 04.08.2024 19:30

-
218.0  

Výborová schůze 01.09.2024 19:30

-
212.0  

Pobyt KŽŠ Šumava 13.09.2024 00:00

Šumava
215.0