Závod požárnické všestrannosti | SDH Štěpánovice

Závod požárnické všestrannosti

211.0

0
Horažďovice ( 19.10.2013 08:30 )

Nastal podzim a s ním i začátek hry Plamen. Týdny a týdny jsme perně trénovali na soutěž, která se letos konala v Horažďovicích. 19.10. Ráno, v 9:30 jsme se sešli u hasičárny a shromáždili věci do Jumperu. Rozdělili jsme děti do osobních aut a vyrazili jsme. Již od rána všichni byli v dobré náladě. Soutěž se konala ve dvou parcích. V prvním (malém) byla štafeta CTIF a v druhém (velkém) byl závod požární všestrannosti. Po příjezdu jsme šli zapsat naše týmy na štafetu. Naše družstvo starších šlo po hasičích z Kejnic. Celkově naši starší ve štafetě obsadili 11. místo. Mladší se umístili na 14. místě. Během sledování ostatních kolektivů si někteří šli zakoupit něco k snědku a nebo fandili ostatním. Po cca 10 minutách po odběhnutí mladších jsme se přesunuli do parku, kde se běželo ZPV. Jako první běžel tým mladších, po nich tým starších II. a poté tým nejstarších I. V parku byly listnaté stromy, ze kterých padaly barevné listy. Sluníčko svítilo, tudíž atmosféra při běhu byla kouzelná. Jako z pohádky. Dokonce i naši nejmladší hasiči (Vojtíšek, Ondrášek a Terezka) si prošli dráhu. Vedlo se jim velice dobře. Příští rok se již běhu zúčastní naostro. Tým starších se umístil na 52. místě a tým nejstarších na místě 6. (celkem 62 týmů). Mladší se umístili na 7. místě z 25 kolektivů. Po soutěži jsme jeli do cukrárny. Všichni si pochutnali na vynikajícím dortíku. Následovala cesta domů a slavení. Jsme velice nadšení, již se těšíme na další hasičskou soutěž. Za vedoucí MH Dian :)