Okresní soutěž muži, ženy Bude upřesněno 21.06.2025 00:00 7.0

Vyřazovací kolo mužů Bude upřesněno 14.06.2025 00:00 7.0

Vyřazovací kolo žen Bude upřesněno 07.06.2025 00:00 5.0

Soutěž
Okresní kolo v požárním sportu Bude upřesněno 07.06.2025 00:00 6.0

Soutěž
Pytlovská káď Svrčovec -

V sobotu 27.7. uspořádali Pytlováci další ročník oblíbené soutěže Pytlovská káď. Na soutěži nás reprezentovalo smíšené družstvo ve složení Berry, Borísek, Ondra, Tom, Lukáš a Vašek. Pytlovskou káď se nám tentokrát nepodařilo ukořistit a z vítězství se raduje opět Poleň. Naše družstvo skončilo na 4. místě. Naši zástupci včetně fanklubu se zúčastnili i večerní zábavy. Máte více fotek z akce? Kontaktujte mě.

27.07.2024 14:00 Pytlovská káď

Soutěž
CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ A SOUTĚŽ PARNÍCH STŘÍKAČEK, při příležitosti 150. výročí založení hasičského sboru Klatovy. Erbenovo náměstí Klatovy -

Dnes 8. června oslavili klatovští dobrovolní hasiči 150. výročí založení tamního sboru. Na velké oslavy, které se konaly na Erbenově náměstí dorazilo spoustu spokojených diváků, kteří mohli obdivovat soudobou i historickou techniku. Převevším párničky měly veký úspěch. Do Klatov přijeli zástupci sborů nejen z Čech, Moravy a Slezska, ale také ze Slovenska a Polska. K vidění bylo mnoho historických kousků, které můžete shlédnout v galerii. Program vyvrcholil soutěží parních strojů a večerní zábavou.

08.06.2024 00:00 CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ A SOUTĚŽ PARNÍCH STŘÍKAČEK, při příležitosti 150. výročí založení hasičského sboru Klatovy.

Soutěž
Okrsková soutěž Švihov -

11. května pořádali švihovští okrskovou soutěž. Bohužel se ve stejný den konalo i okresní kolo jednotlivců a proto se nám podařilo sestavit pouze družstvo mužů. Počasí přálo, ale časy zas až tak mistrovské nebyly :-). Podařilo se nám zaběhout 3. nejlepší štafetu a 2. útok. V součtu pěkné druhé místo. Gratulujeme Švihovákům, kteří soutěž vyhráli. Největším překvapením je bronzová příčka Vícenických, kterým k úspěchu moc gratulujeme. K kategorii žen vyhrály holky ze Švihova, na stříbrné pozici holky z Točníka a bronz brala děvčata z Vícenic. Více ve výsledcích a foto a videogalerii.

11.05.2024 12:30 Okrsková soutěž 1

Soutěž
Okrsková soutěž Štěpánovice

Máme za sebou úspěšnou okrskovou soutěž a počasí se nám podařilo opravdu vymodlit. Po sérii deštivých dní byla trať ještě při pátečních přípravách velice mokrá. Naštěstí se nám vše podařilo včas připravit a soutěž mohla proběhnout bez problémů. O to víc nás těší, že muži i ženy získali zlatý dabl. Ženy v konkurenci 5 družstev a muži v konkurenci 8 družstev. Na soutěži předvedli své umění i ti nejmenší a měli tak pěkný tréning před soutěží Plamenu. Více uvidíte ve velké foto a video galerii. Děkuji všem, kteří se podíleli na sekání, přípravách drah, zajištění stánku, přípravě dětí a všeho okolo soutěže. Máme za sebou velice úspěšný, ale také nabitý duben, který zaměstnal naplno všechny naše aktivní členy a já za to moc děkuji.
29.04.2023 12:00

Soutěž
Memoriál manželů Rehákových - soutěž klasika Kamýk

V sobotu 17.9. se v Kamýku pořádala dvojsoutěž - O pohár starosty města Švihova a Memoriál manželů Rehákových. I přes nepřízeň počasí dokázali Kamýčtí, že i když jich ve sboru není zrovna hodně, dokáží uspořádat parádní soutěž a navázat na tradici, že soutěže v Kamýku jsou vždy pěkné. Na startovní čáře se objevilo 11 družstev žen a mužů. Tato soutež byla hlavně ve znamení vzpomínky na Margit a Jardu Rehákových, kteří svůj život zasvětili hasičům a moc nám tady chybí. O to krásnější a dojemnější bylo, když na startovní čáře nastoupila hned 2 družstva složená z členů celé rozvětvené rodiny Rehákových a potvrdili tak, že hasičina pro ně není rozhodně cizí.

Okrsková soutěž Dehtín

V sobotu 14. května v Dehtíně oslavili hasiči 95. výročí založení sboru. Veškeré dění bylo parádně připravené. Po předání vyznamenání začala soutěž, ve které se představili děti z přípravek, dětské kolektivy, družstva žen i mužů. Závodilo se až po večera a vše se vydařilo na jedničku. Štěpánovičtí nasadili do soutěže jak družstvo přípravek, tak družstvo mladších dětí, žen a mužů. Ženy i muži vyhráli své kategorie a získali jsme krásné poháry.
14.05.2022 13:00

Soutěž
Pytlovská káď Svrčovec

V sobotu 21.8. uspořádali Pytlováci 11. ročník Pytlovské kádě. Soutěž opět skvěle zorganizována, počasí parádní a pro mnohé vlastně první soutěž v letošním roce. Je velká škoda a osobně to ani nechápu proč se život v rámci organizací všeobecně pozastavil a k problému, že je problém sehnat lidi na brigády, je dokonce i problém sehnat lidi na zábavu. Jsem rád, že našemu sboru se podařilo složit 2 družstva a s tím Pytlovským nakonec soutěžila jen 3 družstva. Organizátory to jistě zamrzelo, když se těsně před startem omluvila další 2 družstva. Nicméně akce opravdu parádní, našemu družstvu mladíků se podařilo zvítězit více jak o 40 sekund a Pytlovská káď je opět - již počtvrté v dobrých rukou. Naše druhé družstvo - zkušených káďmistrů skončilo na krásném 2. místě. Po soutěži jsme se nikam nerozprchli a z celkem početnou družinou fanoušků jsme Pytlovákům pomohli ujíst a hlavně upít jejich zásoby a doufám, že to Pytlováci potvrdí - že se nám to celkem dařilo :-) Doufáme, že 12. ročník Pytlovské kádě proběhne, a že se členové jednotlivých SDH začnou probouzet. (Pokud nám to opět nezhatí nějaký viry).
21.08.2021 13:00

Soutěž
10. Pytlovská káď Svrčovec

A JE TO DOMA!!! To co jsme si všichni přáli - abychom obhájili loňský triumf na Pytlovské kádi ve Svrčovci se vyplnilo. Káď, podotýkám mnohokrát naplněnou, máme opět na rok doma! Je potřeba zmínit, že účast štěpánovických byla v tomto ročníku rekordní. Postavili jsme 2 družsva mužů a poprvé v historii káďě i družstvo žen. Mezi jednotlivými výkony měli svoji ukázku i děti, které předvedly zásah při dopravní nehodě. Tato ukázka se přihlížejícím velice líbila. Po všech pokusech se družstvo Štěpánovice II s časem 5,19 umístilo na 1.místě a zaslouženě odváží káď zpět "domů" do Štěpánovic :-)) Foto i video v galerii.
15.08.2020 13:00

Soutěž
Okresní kolo PS Bystřice nad Ůhlavou 01.06.2019 12:00

Soutěž

Pěkné počasí provázelo okrskovou soutěž ve Štěpánovicích, kde si zasoutěžilo 8 ženských družstev, 6 mužských, 3 dětské a 1 družstvo přípravky. Právě to soutěž zahájilo krásnou ukázkou těch nejmenších dětiček ze Štěpánovic. Následovaly útoky dětí. Všechny děti obdržely dorty a medaile. Poté už přišly na řadu štafety a po nich útoky žen a mužů. Nám se nedařilo úplně nejlépe a tak dabl získává Dehtín, který soutěž zaslouženě vyhrál, druhé místo v kategorii ženy Točník a mezi muži naši kluci a třetí místo berou v obou kategoriích Vícenice - k tomuto velkému úspěch jim moc gratulujeme. Ve fotogalerii je spousta fotek ode mě i od našeho nového fotoreportéra Milana Kiliána. Nahráno je i videjko ze zásahu přípravky. Ostatní videa ze zatím zpracovávají. Děkujeme i všem rozhodčím a obsluze stánku a všem, kteří soutěž připravovali :-) a těšíme se příště.
25.05.2019 13:00

Soutěž
Vyřazovací kolo mužů Mochtín

I přes krásný výkon na štafetě kluci na okresní soutěž díky malé chybičce na útoku nepostoupili. I tak to ale byla vydařená soutěž.
16.06.2018 13:00

Soutěž

Soutěž
Okrsková soutěž Poř. Vícenice v Točníku

14 setin rozhodlo o vítězství Štěpánovic a vezeme si z Točníka double - vítězství jak mužů tak žen. Svůj útok předvedly v Točníku i naše děti. Soutěž v Točníku pořádali hasiči z Vícenic a vše bylo perfektně zorganizované a počasí vyšlo na jedničku.
05.05.2018 13:00

Soutěž
Tenisový turnaj Štěp Open 2017 Tenisové kurty ve štěpánovicích 05.07.2017 09:00 2

Okrsková soutěž Kamýk

DOUBLE JE DOMA! Krásný double jsme vybojovali na okrsku v Kamýku. Kluci bojovali jako obvykle s Dehtínem a dopadlo to pro nás dobře. Holky - ač se seskládaly na poslední chvíli a zachránily je maminy a svoji premiéru si zaběhla i Anina Rubášů, s velkou rezervou vybojovali pohár pro sebe. Skvělá byla i účast z okrsku a to hlavně v ženských družstvech. Organizace soutěže, občerstvení a zázemí i s připravenou televizí na hokej byla bezkonkurenční a je vidět že i malé sbory dokáží připravit krásnou soutěž, kterou jsme si všichni užili!
16.05.2015 13:00